Ana sayfa

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd şirket Profili

şirket Profili

Jiangyin First Beauty Packaging Company, Şanghay limanına çok yakın olan Jiangsu Eyaleti, Jiangyin Şehrinde bulunan Çin'de kozmetik ambalajlama konusunda uzmanlaşmıştır.Müşterilere ihtiyaç duydukları kozmetik ambalajları üretebilir ve tedarik edebiliriz.ABD, İngiltere, İtalya, Letonya, Avustralya, Güney Afrika ve benzeri gibi birçok ülkenin müşterisi ile uzun vadeli ve istikrarlı iş ilişkileri kurduk.

Çin'de kozmetik ambalaj işi geliştirme konusunda geniş deneyime sahibiz ve uçucu yağ ambalajı, parfüm ambalajı, ruj ambalajı, püskürtücü şişe ambalajı ve benzeri gibi çeşitli kozmetik ambalajları tedarik ediyoruz.Ayrıca kozmetik ambalaj alanındaki diğer tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz, size en rekabetçi fiyatı, en kaliteli ürünleri ve sorunsuz teslimatı sağlayabiliriz.Birlikte büyüyelim.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Jiangyin First Beauty Packing Company Co., ltd resmi olarak 2015 yılında kuruldu, Başlangıçta, sadece bazı müşteri siparişlerimiz var ve her adımın kalitesini ve teslimatını sağlamak için her müşteriyi inceliyoruz.

 

2016 yılında işimizi büyütmek ve pazar trendlerine ve taleplerine odaklanarak yılda iki geleneksel yabancı sergiye başlamak istiyoruz.

 

2017 yılında, müşterilerin tüm seti satın alabilmeleri ve çeşitli seçenekleri seçebilmeleri için parfüm ambalajı için eksiksiz bir aksesuar seti geliştirdik.Aynı yıl Avrupa pazarına girdi.ürünler müşteriler arasında iyi bir üne sahiptir.

 

Anahtar geliştirme dönemi olan 2018'de, sadece parfüm seti değil, aynı zamanda cam şişe üretim hattı da daha özel hale getirildi.Uçucu yağ şişesi, beyaz seramik şişe vb.Üst düzey kozmetik ambalaj araştırmalarının özelleştirilmesine odaklanın.

 

2019 yılında First Beauty, Alibaba web sitesine yerleşmeye başladı ve profesyonel bir satış ekibi kurdu.Sipariş takibinden kalite kontrolüne kadar herkes üzerine düşen görevi yerine getirir, her siparişin adımları profesyoneller tarafından takip edilir.Aynı yıl, plastik türleri, manyetik türleri ve renkli püskürtme türleri, kabartmalı logo türleri vb. içeren ruj tüpü ambalajları yapmaya başladık.

 

2020 dünya için felaket bir yıl olacak, virüs yüzünden sayısız insan hayatını kaybetti ve sayısız insan virüs yüzünden acı çekiyor.Ayrıca herkes için neler yapabileceğimizi düşünüyoruz, bu nedenle hükümet işe başlamamıza izin verdikten sonra, işçilerimiz pazar talebi için Püskürtme ambalaj malzemeleri üretmek için her türlü çabayı gösterecek.Hammadde fiyatları artmaya devam ediyor ve müşterilerimize en uygun fiyata geri vermek için orijinal niyetimizi koruyoruz.Özellikle püskürtücülü plastik şişe ihtiyacı olan ülkeler için de en hızlı teslimat süresini veriyoruz.First Beauty sadece kendi gücümüzle tüm dünyayı ısıtmak istiyor.

 

2021'de birçok yeni ürünü, daha hassas sprey şişelerini, daha kararlı jel şişelerini, daha fazla boyutta uçucu yağ setlerini ve daha fazla parfüm paketleme ve ruj paketleme stilini genişlettik.First Beauty, dünya için daha iyi kozmetik ambalajlar sağlamayı taahhüt ediyor ve yakın gelecekte daha fazla insanın tasarladığımız ürünlerimizi kullanacağını umuyoruz.

 

 

Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd şirket Profili 0

Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd şirket Profili 1

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : İlk güzellik

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd Sertifikalar Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd Sertifikalar Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd Sertifikalar Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd Sertifikalar