Tel:
Çin Kozmetik Sprey Şişesi Üretici
Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

Önce güzelliğinizi ortaya çıkarın

Tel / wechat / whatsapp: +8615861896063

Ana sayfa

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

Kozmetik ambalaj üretiminde uzmanlaştık. 2013 yılında kurulan, 20'den fazla kadroya sahibiz ve atölyenin meydanı, Jiangyin Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin'de bulunan 500 metrekareden fazla

 

Çin Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd şirket Profili 0

 

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : İlk güzellik

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

2012 yılında, Jiangyin ilk güzellik ambalaj sanayi işbirliği., Ltd rağmen bir mockup ve henüz başlatılmadı. Tasarımcı olan kurucumuz, bitmiş ürünlere çizim yapmak için fikir sahibi olmaya başladı. Pazarın eksikliğini telafi etmek için ürünler yapmak. Bir şirket planı tasavvur etmek, çizimler yapmaya başlamak ve pazar ürünlerine dayalı ürünleri ayarlamak.

İlk Güzellik 2013 yılında resmi olarak kuruldu, yetenekleri işe almaya başladı, birkaç küçük ekipman satın aldı. Başlangıçta, kurucumuz çizimleri boyayacak ve şişeleri tek başına eşleştirecek kadar deneyimli değildi, bu yüzden ürünlerin boyutunu iyi idare edemedi. Kalıpları denemeye, başarısızlığa ve araştırmaya devam etti. Son olarak, kozmetik ambalaj pazarının bir bölümünü kazanan ve şirketin temelini atan çeşitli ürünler başarıyla araştırıldı.

2014 yılında, geliştirmenin ilk aşamasında farklı özelliklere ve renklere sahip parfüm pompası tek bir boyuttan geliştirilmiştir. Parfüm pompası pazarını geliştirmeye başladık.

2015'in gelişim döneminde, First Beauty odağı iç satışlardan dış ticaret pazarına kaydırmaya başladı. Bu arada, First Beauty destekleyici orta set ekipmanını geliştirdi ve bir damgalama kalıbı geliştirdi.

2016 yılında First Beauty, pazar trendlerine ve taleplerine odaklanarak yılda iki yabancı sergiye başladı.

2017 yılında First Beauty, parfüm şişeleri için eksiksiz bir aksesuar seti geliştirdi, böylece müşteriler tüm seti satın alabilir ve çeşitlendirilmiş seçenekleri seçebilirler. Aynı yıl Avrupa pazarına girdi. ürünler müşteriler arasında iyi bir üne sahiptir.

2018'de, önemli geliştirme dönemi, sadece parfüm seti daha özelleştirilmiş değil, aynı zamanda cam şişe üretim hattı. Uçucu yağ şişesi, beyaz seramik şişe vb. Üst düzey kozmetik ambalaj araştırmalarının özelleştirilmesine odaklanın.

2019 için plan, müşterilere daha iyi hizmet ve daha yüksek ürün standartları sunmak için mevcut ürün setlerini iyileştirmektir. Sabit süreç, orijinal niyeti unutmayın. Biz dünyanın her yerinden müşteriler, iş dernekleri ve arkadaşlar bize ve karşılıklı yarar için işbirliği aramak için bekliyoruz.

Firma Servisi

Bizim hizmet tenet: dürüstlük, işbirliği ve kazan-kazan. Size kaliteli, profesyonel ve özenli hizmet sunacağız.

SSS

Ödeme

İşbirliğinin başında, ihtiyaçlarınıza göre yüksek kaliteli örnekler hazırlayıp göndereceğiz.

İşbirliği sırasında her ayrıntıyı tartışacağız ve ürün üretiminin her yönünü kontrol edeceğiz.

Teslimattan önce, biz sizin için muayene raporu sağlayacaktır. Gerekirse,% 100 muayene hizmeti vereceğiz.

Kargolarımızı aldıktan sonra, ürün sorunu varsa sizinle sorunla başa çıkmak için elimizden geleni yapacağız.

İyi bir satış sonrası hizmetin bir şirketin operasyonları için referans olduğuna inanıyoruz. Bu felsefeye bağlı kalacağız. İşbirliği arıyoruz.

Şirket takım

Şirket tarafında, Jiangyin First Beauty'nin 20'den fazla çalışanı var.

Bunların arasında üst düzey uluslararası ticaret satışları ve profesyonel mühendisler bulunmaktadır. Bu, her potansiyel müşteriye en zamana duyarlı profesyonel ve kapsamlı hizmetleri sağlayabilecek büyük bir satış ekibimiz ve servis ekibimiz olduğu anlamına gelecektir.


Fabrika tarafında, Jiangyin First Beauty'nin 50'den fazla çalışanı var.

Onlar profesyonel üretim hatlarından sorumlu hamallar ve QC kalite müfettişleri. Bu, üretim sürecimizin son derece titiz olduğu ve% 100 muayene sağlamak için her ayrıntıyı kontrol edebileceğimiz anlamına gelir.

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd
9303-9305 Blok C, No. 6 Xinyuan Yolu, Jiangyin Şehri, Jiangsu Eyaleti, Çin
Tel:86--15861896063
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Kozmetik Sprey Şişesi Tedarikçi. © 2019 - 2021 cosmeticspraybottle.com. All Rights Reserved.